Hakkımızda

 Bir hayvanı benimseyip sahiplenmek ve tüm sorumluluğu almak önemli bir adımdır. Sahiplenilen hayvanın yemesi, içmesi, sağlığı ve bakımı sürekli yapılması gereken işlemlerdir. Bu yüzden kliniğimizde sahiplenilmeyi bekleyen küçük dostlarımızı, bu sorumluluk bilincinde olan insanlara sahiplendirmek için seçmekteyiz.

 

Hayvanlarınızın yardıma ihtiyaç duyması halinde kliniğimize başvuran her müşterilerimiz için küçük dostlarının bakımını özenle yapmaktayız. Kliniğimizde çalışan uzman veterinerlerimiz ile küçük dostlarınız emin ellerde olacaktır. Samsun evcil hayvan sektöründe verdiğimiz tüm hizmetler sizlere 7 gün 24 saat boyunca titizlikle verilmektedir. Acil işlemler sırasında hijyenik tüm önlemler alınmakta ve tedavi süreci başlatılmaktadır.

 

Medivet Veteriner Kliniği evcil hayvanlarınız ve sokak hayvanları için steril hale getirilmiş alanlarda bakteri ve virüslerden uzakta tüm tedavi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız her ekipman kaliteli malzemelerden olmakla beraber uzman veterinerlerimiz tarafından ustaca kullanılarak ve hijyeni sağlanarak cerrahi operasyonlara hazırlanmaktadır. Bu tür operasyonlarda dikkat ve tecrübe önemli olmaktadır. Kliniğimizde kullanılan ilaçlar sağlık kontrollerinden geçmekte ve küçük dostlarımıza en uygun şekilde kullanımı önerilmektedir.

 

Siz müşterilerimizin güvenini kazanarak yürüttüğümüz çalışmalar hayvanlarınıza karşılıksız sevgimiz ve sağladığımız tedavi yöntemleri ile saygı duyulan bir işin sorumluluğunu almaktayız. Evcil hayvan bakımı konusunda tecrübesiz olan tüm müşterilerimize doğru bakımın nasıl olduğu hakkında bilgilerimizi de paylaşmaktayız. Medivet Veteriner Kliniği olarak sevimli dostalarımızın maddi ve manevi olarak daima yanındayız.